BildeBildeBilde
 
trešdiena, 06. jūlijs, 2022
atpūta 2
 

Kā pie mums var pavadīt laiku

PLUDMALE
Rojas novada pludmales ir lieliska rekreatīvās atpūtas vieta. Pludmalēs iespējams ne tikai ļauties saules stariem un jūras vilinājumam, bet arī nodarboties ar dažādām sporta aktivitātēm, kā pludmales, volejbolu futbolu. Atļautās vietās iespējams izbraukt ar ūdens motocikliem vai nodarboties ar keitbordu, kā arī piekopt dažādas citas sportiskās aktivitātes. Rojas pludmalē ierīkots lielisks rotaļu laukums bērniem. Pludmale ir labiekārtota ar tualetēm pārģērbšanās kabīnēm, koka pastaigu laipām, soliņiem.  Neaizmirstiet peldkostīmus :-)

IZBRAUKUMI AR ZVEJAS KUĢĪTI "LASI"
Zvejas kuģītis ir pielāgots tūristu pārvadāšanai un piedāvā izbraukumus pa Rīgas jūras līci. Brauciens ilgst aptuveni 1 stundu, vienlaicīgi izbraukumā var doties 15-20 personas, maksa par brauciena stundu ir 50.00 Ls. Kuģītis izbrauc no Rojas ostas jahtu piestātnes.  Braucienu pieteikt iepriekš Viesnīcā "Mare" vai pa tel.: 26178372

AR JAHTU PA JŪRU UN UZ ROŅU SALU
   Adrese: Rojas osta, Roja
   Tel.: 28364390
   Internetā: http://www.rojasjahtklubs.lv/
   Piedāvājums: vizināšana ar jahtu pa jūru, uz Roņu salu - no Rojas ostas (līdz 6 personām).

ROJAS UPE   
   Adrese: Rojas - Talsu šos. 3.km, Rojas novads
   Tel.: 28627919
   E-pasts: noriks67@inbox.lv
   Internetā: http://www.roja.lv/
   Piedāvājums: izbraucieni pa Rojas upi ar kanoe laivām, laivu īre (pieejamas 4 laivas, maksimāli 15 cilvēkiem).

IZBRAUKUMI AR JAHTU ''SAVĪNA''
Piedāvā izbraukumus ar B kategorijas jahtu. Vēlamos izbraukuma maršrutus iepriekš saskaņojot ar jahtas kapteini. Jahta var veikt dažāda garuma maršrutus pa Baltijas jūru. Uz jahtas vienlaicīgi var atrasties 6 cilvēki, pieejams viss serviss (wc, grils, nakšņošanas iespējas, u.c.). Brauciens uz Roņu salu - 2 dienas, cena: 150 Ls.

Braucienu pieteikt iepriekš pa tel.: 29353241

LAIVOŠANA PA ROJAS UPI
Rojas upe pielāgota laivošanai, tā iztīrīta no pielūžņojumiem. Pa meža ceļu gar upi var doties jaukās pastaigās ieklausoties putnu dziesmās un iespējams arī pamanīsiet kādu meža zvēru vai upes iemītnieku. Upes apkārtne ir ļoti daudzveidīga – liela augu daudzveidība, dižkoki, bebru mitekļi, pavasaros upē ir nēģu nārsts, rudenī lašu nārsts. Apkārtējos mežos ogu un sēņu daudzveidība. Upē iespējams makšķerēt, atļautajos periodos.

Kanoe laivu noma - 4. Vietu skaits kopā: 15 cilv. Kontaktinformācija: Tel.: 28627919; e-pasts: noriks67@inbox.lv

Cena: 3vietīgas laivas-12.00 Ls/dienā; 4vietīgas laivas – 15.00Ls/dienā.

IZBRAUCIENS AR PONTONU PA ROJAS UPI
Vietējie entuziasti uzbūvējuši pantomu, ko darbina ar motoru un piedāvā izbraukums pa Rojas upi ar iespēju vērot dabu un dzīvniekus. Ar pantomu vienlaicīgi iespējams vizināties 8 cilvēkiem. Uz plosta iespējams uzcept sašliku vai desiņas. Brauciena ilgums atkarīgs no klientu vēlmēm.

Cena: 12.00 Ls/st.; nākošā st. – 10.00 Ls

Tel.: 29273407; 28627919

PĻAVU GOLFS
Golfa laukumā ir 6 bedrītes. Iespējama golfa inventāra īre, trenera un vietējā instruktora pakalpojumi. Sezonas kartes. Sacensības.

Adrese: „Jaunlaukgravas”, Roja-Talsi / šos. 3. km, Rojas novads. E-pasts:  norandris@inbox.lv

Cena: viens aplis (6 bedrītes) – 3.00Ls; 6.00 Ls – visa golfa laukuma īre uz dienu (no cilvēka).
Tel.: 28627919

MĀJLOPU APSKATE UN IZJĀDES AR ZIRGIEM
Bioloģiskajā saimniecībā iespējams apskatīt dažādus mājlopus - govis, zirgus, ponijus, aitas, kazas, trušus, pundurcūciņu, mājputnus u.c. Saimniecība piedāvā arī izjādes ar zirgiem. Apmeklējumu pieteikt iepriekš.

Adrese: „Ģipkas Līči”, Pūrciems, Rojas novads. Tel.: 28389617

ROJAS STADIONS
Rojas stadions ir viens no labākajiem visā Ziemeļkurzemē, tuvākie šāda veida stadioni šobrīd ir Ventspilī, Jūrmalā un Kandavā. 2009.gadā stadions piedzīvoja vērienīgu rekonstrukciju. Pilnībā atjaunoja skatītāju tribīnes, izveidoja mūsdienīgas telpas sportistiem un apmeklētājiem. Stadionā ir plašs un kopts zālājs, kur iespējams spēlēt futbolu, apkārt zālājam ir skrejceļš. Stadiona teritorijā iespējams nodarboties ar sportu gan paša priekam, gan darīt to profesionālā līmenī.

Zem skatītāju tribīnēm ir izveidota trenažieru zāle, dušas, tualetes un citas sportistiem nepieciešamās telpas.

Stadions piedāvā:

  • futbola laukuma nomu
  • Trenažieru zāles nomu
  • Vieglatlētikas skrejceļu un sektoru noma sacensībām
  • šautuves noma

Telefons: 26367111. Ināra Juruša

E-pasts: inasm1@inbox.lv

 

.